(050) 338-88-80  (067) 359-95-59  (044) 278-76-57

  • Рус

пн. - пт.  09:00 - 19:00              

     
Компанія

ГлавнаяКомпанія • ВЛАДЛЕН СТАРШИНСЬКИЙ

ВЛАДЛЕН СТАРШИНСЬКИЙ

 

Практики:

врегулювання спорів в сфері публічно-правових правовідносин, виборче право, цивільне, господарське право, кримінальний процес.

Кар'єра:

Владлен Старшинський почав свою професійну діяльність у 2006 році юристом в політичній організації. В подальшому очолив юридичний відділ даної політичної організації, поєднуючи з посадою помічника депутата Київської міської ради.

Владлен Старшинський має успішну практику юридичного супроводу виборчих кампаній, практику в сфері публічно-правових відносин, а також практику щодо врегулювання спорів, що виникають у сфері цивільних та господарських правовідносин.

Окрім цього, Владлен надає професійну правову допомогу Клієнтам в рамках кримінальних проваджень.

З 2008 року очолив ТОВ "Громадський адвокат". В результаті даної роботи Владлен Старшинський отримав успішну практику в галузях цивільного, господарського та сімейного права, трудового права, а також практику досудового та судового врегулювання спорів.

Юридична практика Владлена в період з 2009 р. по 2011 р. поєднувалася з президентством у Благодійній організації «Київський Центр Милосердя», в рамках якої він надавав правову допомогу особам в сфері приватноправових питань.

Загальний стаж роботи в сфері права з 2006 року.

Освіта: Міжнародний Соломонів Університет.