Компанія
Protection Of Law

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПРОТЕКЦІЯ ПРАВА” створено командою професіоналів з метою надання кваліфікованої правничої допомоги широкому колу клієнтів, які включають як фізичних, так і юридичних осіб.

У складі АО “ПРОТЕКЦІЯ ПРАВА” здійснюють адвокатську діяльність адвокати, які спеціалізуються у багатьох сферах права та надають професійну правничу допомогу в господарських, цивільних, адміністративних справах, свідкам, сторонам та іншим учасникам кримінальних проваджень.

При здійсненні адвокатської діяльності ми керуємося інтересами Клієнта, актуальною судовою практикою та в переважній більшості випадків можемо спрогнозувати перспективи вирішення відповідної справи, сформувати позицію захисту прав та інтересів Клієнта з урахуванням актуальної судової практики та тенденцій, що спостерігаються у справах Європейського суду з прав людини.

Конкурентними перевагами адвокатів нашого об’єднання є участь останніх в достатньо складних та не типових справах, які вимагають від адвоката креативності мислення та формування правової позиції захисту інтересів Клієнта з використанням не шаблонних та не типових правових інструментів.

Здебільшого ми досягаємо саме того результату, який було спрогнозовано до вступу наших адвокатів у справу. Такі результати вдається досягти у зв’язку з системним та глибоким вивченням всіх обставин у спірних правовідносинах, в яких присутній інтерес нашого Клієнта.

Будемо ради бачити Вас серед наших Клієнтів.

З найкращими побажаннями, команда АО “ПРОТЕКЦІЯ ПРАВА”.