Адвокат
Володимир Тарасун
Керуючий партнер, адвокат
Практики:
  • врегулювання спорів;
  • корпоративне право;
  • антимонопольне та конкурентне право;
  • кримінальний процес.
Кар’єра:

Володимир Тарасун більше десяти років займається юридичною практикою в таких сферах, як судове представництво, цивільне та господарське право, корпоративне права, антимонопольне та конкурентного права, захист в межах кримінальних проваджень.

Володимир Тарасун має значний досвід представництва інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції, спеціалізованих судах, судах касаційної інстанції.

Представляв інтереси Клієнтів у судових справах, пов’язаних з виконанням договорів, визнанням угод недійсними, захистом права власності, в спорах з органами державної влади та управління, в корпоративних спорах, в т.ч. представляв інтереси учасників господарських товариств в корпоративних конфліктах, а також представляв інтереси клієнтів в інших категоріях спорів.

Також має успішну практику в торговому праві, корпоративному та господарському праві, а також супроводі інвестиційних проектів.

До партнерства в компанії «Протекція права» Володимир Тарасун більше дев’яти років займався юридичною практикою як адвокат, а також очолював юридичний відділ компанії Argo.

Освіта:

Національна академія внутрішніх справ.

Членство:

Член Наглядової Ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація протидії недобросовісній конкуренції» (АПНК).